KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15671022

nr 1567 1022

Oidentifierad konstnär. Spansk adelsman, 1800-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x32 cm

Kondition: krackeleringar

måndag 25 september 2023
kl 20:20:03

  • Klassiska
  • 25 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska